צום מיצים יערות הכרמל

צום מיצים יערות הכרמל

כשעושים צום מיצים יערות הכרמל מהווה מקום אידיאלי לניקוי ועילוי המערכת. הטבע הירוק, הספא המפנק אשר מעודד תהליכי ההבראה של הגוף, והחדרים הנוחים להפליא על סוגיהם השונים, כל אלו נותנים את הבסיס ההכרחי לצום מוצלח. המנחים המגיעים אל האחוזה בה שוכן המלון הינם ברמה הגבוהה ביותר, מרצים נחשבים עם היסטוריה רבת שנים בתחומם וסיפורי הצלחה רבים עד מאוד. לא מדובר בעוד סדנא פשוטה, אלא במסע מרתק של ניקוי בעזרת תזונה חכמה ובעצם תהליך ייחודי יוצא דופן. למי שעוד לא חווה ומעוניין לקחת חלק במסע למען הבריאות והצמיחה האישית, החוויה הזו היא בגדר חווה וברגע שחווים צום מיצים יערות הכרמל נהפכים לזיכרון של הרגעים הקסומים ביותר. לא לחינם רוב מי שעבר באחוזה הזו הלו היא המלון היפהפה הלב היער יודע להמליץ עם חיוך בריא ושמח על ביקור ואף ביקורים חוזרים במקום. אנו רוצים לנצל במה זו ולהזמין אתכם, האורחים, ליהנות מחוויה ייחודית באמת, ולא סתם עוד חופשה ממוצעת אשר לא משאירה זיכרונות ולעיתים אף דורשת יותר אנרגיה ממה שהיא מחדשת בכם. תנו לעצמכם את האפשרות לגדול ולהתפתח באמת, ותגיע לנופש באחת הסדנאות המוצעות במלון.

צום מיצים יערות הכרמל

צום מיצים יערות הכרמל

למה צום מיצים יערות הכרמל ?

על השאלה למה צום מיצים יערות הכרמל עונים במילה אחת – בריאות, אבל כדי להבין קצת יותר כדאי לקרוא מעט על הדרך שבה הגוף שלנו, שהרבה מאוד מהאנרגיה שלו מוצאת על מערכת העיכול שלנו, עובד. הגוף, והנפש שבתוכו, נהנים מרמות משתנות של אנרגיה לאורך היום וכמו כן לאורך החיים. החיים המודרניים דורשים מאיתנו לרוב הרבה יותר ממה שיש לנו להציע ולא לחינם אנו (כמו מיליונים של מערביים ברחבי העולם) מוצאים עצמנו מותשים מהמרוץ המטורף כשכל מה שבראשינו הוא להימלט לחופשה ולנוח. חוסר האיזון בחיים המודרניים הינו נפוץ מכדי להתעלם ממנו, ורוב הסיכויים שגם אתם סובלים מחוסר איזון ברמה זו או אחרת, ומן הראוי היה שהייתם נהנים מיותר אנרגיה ופחות תשישות, פחות בעיות בעיכול ופחות כאבים ומכאובים, מכאבי ראש דרך כאבי שרירים, פרקים ועד כאבים כרוניים בכל הגוף.

מערכת העיכול שלנו מטפלת בחומרים אותם אנו צורכים, המזון שלנו, אותו המערכת מתרגמת לכדי מה סופגים ומה משליכים כפסולת. תהליך זה דורש הרבה אנרגיה, והמזון שאנו צורכים בעידן המודרני איננו מקל על העשייה של הגוף. על ידי צום מיצים יערות הכרמל מציעים לכם מרגוע וחידוש המערכות, כאשר אנו מגישים לגוף את כל מה שהוא צריך בצורה קלה לעיכול, ומורידים פלאים את כמות האנרגיה המבוזבזת על עיכול וסינון מיותר של חומרים קשים לטיפול.

צום מיצים יערות הכרמל זה בריאות

כאשר אנו מורידים את העומס ממערכת העיכול שלנו (אשר אגב גם אחראית על עיכול רגשות ולחצים, אך זה כבר סיפור אחר), מתפנים אנרגיה וזמן למערכת כולה, וכך היא יכולה לחזור ולטפל בכל מה שהוזנח בער בעבות הלחצים האקוטיים שהכתיבה מערכת העיכול העמוסה. לרוב, לאחר שחרור של עודפים וחומרים מיותרים המוחזקים בצד על-ידי המערכת לטיפול בעתיד (עודפי מזון אשר היא לא מספיקה להתמודד עימם לדוגמא), תחוו תחושה של התעלות ועלייה משמעותית ברמות האנרגיה הזמינה לכם. לאחר מכן רמת העצמה והבריאות שלכם תעלה עוד ועוד, ועם כל יום שעובר אתם תברכו את עצמכם על ההחלטה הנבונה שלקחתם כשהזמנתם את החדר בכדי להשתתף בסדנא. תקחו את מה שאנו אומרים כמובן מאליו. אתם מוזמנים לאתגר אותנו, לקרוא במקורות אחרים על צום מיצים ויתרונותיו, ולדבר עם כאלו שחוו זאת בכדי להבין את היופי שבדבר. אז אם כבר חופשה, ואם כבר בריאות, ואם כבר צום מיצים יערות הכרמל הוא המקום בשבילכם.

פורסם בקטגוריה צום מיצים יערות הכרמל, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.