מלון יערות הכרמל

מלון יערות הכרמל

מלון יערות הכרמל הנו מעבדה לבריאה של חיוניות, של חיים ובריאות, של אושר והתחדשות החיים – מרמת התא הקטן ועד רמת הגוף כולו, דרך מערכת העיכול, מערכת החשיבה, הלב, הנשמה והרוח. מקום קסום בליבו של יער ירוק ויפהפה, יער הכרמל. מלון זה הנו נקודת חן אמיתית אשר שמה יצא לה למרחקים, ובעלי עניין מכל העולם מגיעים בכדי לקבל את מנת הבריאות השנתית שלהם, לסדנאות וסופי שבוע של בריאות והתחדשות, למידה וקבלה של ידע לחיים. אחד היתרונות הגדולים של השהות במלון זה הוא כמובן הערך המוסף של הבריאות ושמחת החיים, אך עוד יותר מכך הוא הידע כיצד לחיות נכון יותר- ידע הבריאות ואריכות הימים. הסדנאות המועברות והידע הניתן לאורחים איננו מוגבל לשימוש אך ורק בתוך גבולותיו של המלון המקסים, והאורחים זוכים לקחת אתם את כל מה שלמדו וליישם את הדרך החדשה הזו לתוך חייהם היומיומיים, מה שמזכה אותם בזכייה הגדולה ביותר – בריאות, שמחה וחיים ארוכים ומלאים. במקום ישנו ספא איכותי עד כדי קנאה, קנאתם של בעלי ספאים אחרים. בספא יש סאונות שונות, סאונה יבשה, רטובה, חמאם טורקי, סולארים, ג'קוזי, בריכות שחיה, חדרי סדנאות, חדרי טיפולים ועוד שלל פינוקים שיהפכו את חווית הביקור ללא פחות ממושלמת, ובדרך כלל הרבה יותר. הסימן הטוב ביותר שאנו מקבלים שמראה על האיכות והרמה של המקום הוא חזרתם העיקשת של המבקרים אשר באים שוב ושוב, שנה אחרי שנה, עונה אחרי עונה, כדי להמשיך ולטעום מהקסם שהוא מלון יערות הכרמל.

טיפולים ייחודיים – מלון יערות הכרמל

המלון מארח מטפלים מקצועיים ברמה גבוהה מאוד, אנשים אשר מובילים את התחום בו הם מתמחים ומביאים ערך מוסף גדול מאוד, כזה שהופך כל טיפול לחוויה מלאה ושלמה, חווית מרפא אדירה בעוצמתה, מחדשת, משנה ומאזנת. עשרות סוגים של טיפולים שונים ומטפלים שונים נאספים במלון לאורך הזמן, והמטפלים מביאים איתם ידע עתיק וחדש כאשר הם מגיעים מכל רחבי הארץ ומכל רחבי העולם לטפל ולהעביר סדנאות במלון עצמו כאן ביערות הכרמל. בספא תוכלו לפגוש יועץ מקצועי, מורה נבוכים, אשר בעזרת הידע העשיר שלו בבריאות האדם, הגוף והנפש, ובזכות ההכרות העמוקה שלו עם כל סוגי הטיפולים בהם הוא מתעדכן ומתעמק, יוכל להפנות אתכם לטיפול האידיאלי בשבילכם, מה שיאפשר לכם למצות את זמן שהותכם בצורה הטובה ביותר ולהוציא את המיטב מהשהות. כאן, בספא של יערות הכרמל, אנו מאמינים שמגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר, ועל כן לא חסכנו במשאבים בשביל לאפשר לכם להיפגש פנים מול פנים עם המומחים המובילים בתחומם בשביל חווית בריאות, התחדשות והעצמה מלאה וחיונית.

חדרי מלון יערות הכרמל

החדרים של מלון יערות הכרמל מגוונים ושונים באופיים, וכולם מציעים את מיטב הנוחות עם מזרנים ברמה גבוהה ביותר, ופינוקים רבים בתוך החדר ומסביבו. ישנם חדרים בקומות הגבוהות, עם נוף ללב יער וירוק בחלון. ישנם חדרים בקומת הקרקע אשר פונים לגינה ומהם תוכלו לפסוע לטיולים בעומק היער ולהיפגש עם הטבע העז של חבל ארץ יפהפה זה בו שוכן מלון הספא היוקרתי. במלון גם סוויטות לאלו מכם שאוהבים להתפנק עד הסוף ומחפשים להתעלות עד האיכויות הגבוהות ביותר שניתן, עם סוויטת האורן וסוויטת צמרת. בחדרים תמצאו את כל מה שאתם צריכים בשביל חופשה מפנקת, להרגיש כמו בבית, או לפחות כמו בבית האידיאלי. מסעדת המלון מפנקת תוך כדי שמירה על קו בריאותי אשר אינו מתפשר על רמה ועל איכות החומרים והמוצרים, כך שלמבקרים בבית מלון יערות הכרמל מצפה חוויה שלמה של פינוקים ואירוח ברמה.

פורסם בקטגוריה יערות הכרמל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.