אחוזת יערות הכרמל

אחוזת יערות הכרמל

רבים מאתנו מכירים- חלקנו, המבוגרים, מן הסתם גם זוכרים- סיפורי אגדות שבהם דברים קורים בתוך אחוזות, טירות וארמונות. דברים חלומיים. אבל יש מקומות גם במקומותינו שניתן לחלום בהם לא רק באספמיה, מתוך שינה, אלא גם בפועל, בשטח, בהקיץ. מקום קסום ואגדי כזה הוא אחוזת יערות הכרמל.

ספא ואוכל טוב, סדנאות, הרצאות, תכניות ייחודיות, בהתאמה אישית, לשינוי אורח חיים בנועם, לרכישת הרגלי אכולה נאותים, לחידוש מאגרי האנרגיה הגופנית והנפשית. והכול בשקט וברוגע, בנועם ובחן, בתנאים המפנקים שמוצעים וזמינים לנופשים באחוזה הירוקה והיערית.

האביב והקיץ משמשים ובאים ועמם יערות הכרמל מבצע לימי חול ולסופי שבוע. רשת מלונות ישרוטל מפנקת את אורחיה במבצעים אטרקטיביים בכלל ובמלון אחוזת יערות הכרמל, מלון הדגל מבחינת שירותי הספא שבו, בפרט.

המקום שבו לא צריך דבר

מי מכם שמשוועים לחופשה שבה לא יטרידו אתכם הגירויים השליליים של הסביבה המלחיצה, ימצאו במלון קסום זה את כל התנאים המאפשרים ניתוק מלא ומוחלט. האוויר, האווירה, הרוגע הנפלא שיקיף ויאפוף אתכם, ימלא ויציף, תענוגות הספא, הטיפולים, הרומנטיקה, והשקט שאין לו גבול- הכול יפנק ויענג אתכם עד שלא תרצו לעשות דבר מלבד להתמכר לאי עשיית דבר…

משנה לשנה, מעונה לעונה, גדל והולך מספרם של המתמכרים להנאות שמזמן מלון הספא, שגם המזון האיכותי המוגש בו עשיר ובריאותי. והבריכות, הסאונה, השכשוך בג'קוזי, אין ספור פינות החמד בתוך המלון ומחוץ לו, והניתוק המבורך שלא מחדד ומעצים תחושת הבדידות אלא מזקק ממנה את כל מה שטוב ומבורך בה: היכולת להתרכז בעצמכם ולעשות משהו טוב וחשוב לבריאותכם, לשלוותכם, לרווחתכם, להנאתכם.

יערות הכרמל מבצע לאביב ולקיץ מאפשר לכם לבחור מועד נוח ומתאים. אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון ולקבל מידע נוסף ומענה לכל שאלה. בילוי נעים!

 

פורסם בקטגוריה יערות הכרמל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.