אחוזת יערות הכרמל- שילוב של הנאה ותועלת

אחוזת יערות הכרמל

שילוב של הנאה ותועלת

לפעמים דווקא הערך המוסף הוא הערך היסודי. זה וכזה הוא הערך המרכזי שניתן להפיק מהשהייה ומהבילוי באחוזת הספא המפנקת והיוקרתית – אחוזת יערות הכרמל. בתוך נוף יערות עבותים ושקט צלול ונעים, מזומנת לכם חוויה מיוחדת ומועילה: שלושה ימים ושלושה לילות העתידים לשנות את איכות חייכם באופן משמעותי, אולי אף דרמטי.

לבד מהבילוי השגרתי המפנק המוצע לאורחי המלון מוצעת להם התנסות ייחודית: תכנית אישית שבה משולבים היבטים חשובים העשויים להועיל לכל המשתתפים: פעילות גופנית, תזונה נכונה ובריאותית, רכישת הרגלים התורמים לאורח חיים בריא ומאוזן, והכול באווירה הקסומה והמפנקת של אחוזת הספא היוקרתית אחוזת יערות הכרמל מרשת המלונות ישרוטל.

יערות הכרמל מבצע משתלם ואטרקטיבי

אלא שבכך לא מתמצה ייחודה של האחוזה. אם אתם מחפשים יערות הכרמל מבצע תמצאו לא רק מבצע אחד אלא מבצעים אחדים, לשוהים לילה אחד, לשוהים שניים- שלושה לילות, לשוהים ארבעה לילות, לשוהים בימי רביעי בשבוע, לשוהים במוצאי שבתות, לשוהים שבעה לילות. עיניכם הקוראות עדות- לכל יום יש מבצע…

מיקומו של מלון אחוזת יערות הכרמל כשלעצמו מהווה חלק בלתי נפרד מהחוויה המזומנת לאורחים. כאשר רוצים למצוא מקום שהוא ניגוד מלא ומוחלט להמוניות של בתי מלון גדולים הנמצאים בערים הגדולות או למתחמי אירוח אחרים שבהם שוררים צפיפות, רעש והמולה, טבעי שמחפשים מקום שבו מושלים השקט והרוגע, מקום שבו ניתן לבלות בפרטיות מרבית ואף בחשאיות, להתמכר לספא, לג'קוזי, לסאונה, לעיסויי הגוף, לכל מה שמעשיר את הגוף לאחר שהשגרה התובענית והמלחיצה רוששה מהגוף ומהנפש.

תיירים רבים, מהארץ ומחוץ לארץ, פוקדים את האחוזה בקביעות, מדי שנה , ויש הבאים ליהנות בה פעמים אחדות בשנה. קל להתרגל ולהתמכר לדברים טובים ומהנים. יערות הכרמל מבצע קורץ למי שמתלבטים.

גם לכם מגיע פינוק. אין סיבה להתקף נקיפות וייסורי מצפון. אתם חייבים לעצמכם את פסק הזמן הזה, שבו תעניקו תשומת לב וקשב מיוחדים לגוף ולנפש באחוזה המרהיבה והמלהיבה- אחוזת יערות הכרמל.

 

 

 

 

פורסם בקטגוריה יערות הכרמל במבצע. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.