אחוזת יערות הכרמל מציאות חלומית

אחוזת יערות הכרמל

מציאות חלומית

אתם לא נדרשים להזמין כרטיסי טיסה. אין צורך לבדוק את תוקף הדרכון. אתם לא צריכים להמיר את כספכם לדולר או ליורו. חוץ לארץ זה כאן- בלב יערות הכרמל, במקום היפה ביותר בחיפה ובסביבותיה.

בית מלון שהוא אחוזת ספא יוקרתית, שבה תוכלו להתפנק וליהנות תוך מתן דגש חזק על בריאותכם. במסעדת המלון תוכלו לאכול כאוות נפשכם ותאבונכם, מזון גורמה, בריא, מועשר בחומרי גלם ובתבלינים איכותיים, ובעיקר באהבה ובידע של השף אמיר כלפון.

בכל עונות השנה בכלל אבל באביב ובקיץ בפרט וביתר שאת מושקעים מאמץ ורצון טוב לאפשר לכם לבלות וליהנות במלון במחירים נוחים. יערות כרמל מבצע בחודשי האביב והקיץ זמינים לבודדים, לזוגות ולקבוצות. אתם מוזמנים לגלוש באתר האחוזה ולהתוודע אל כל הפרטים המעודכנים של המבצעים השונים.

כשהעיקר זה הרומנטיקה…

זוגות רבים עשויים להעיד (לכל הפחות מי מהם שיסכימו למסור עדות…) על חוויה זוגית עצמתית שחוו באחוזת הספא המפנקת בחדר זוגי ששימש מקדש להנאותיהם, עם אמבטיה, מיני בר, פינת ישיבה, טלוויזיה רב-ערוצית ועוד.

יערות כרמל מבצע מוצע לא רק למי שנמנים עם חברי מועדון ישרוטל, אשר אחוזת הספא שייכת לרשת המלונות שלו, אף שחברי המועדון נהנים מהנחות מיוחדות בימי ההולדת ובימי הנישואין שלהם.

מבצעים מיוחדים ממתינים למי שמזמינים שבע לילות אבל גם מי שמזמינים פחות לילות זכאים ליהנות מההטבות השונות המוצעות בשפע ובנדיבות.

לא תמיד אנחנו חשים ולא תמיד אנחנו חושבים כי מותר לנו לפנק גם את עצמנו, לייחד זמן איכות לזוגיות שלנו, להעמיד אותנו בראש מעיינינו. אחוזת יערות הכרמל היא המקום המתאים לעשות זאת. בנוסף – אם אתם רוצים לפנק, להפתיע ולרגש זוג חברים יקרים לכם, תוכלו להעניק להם שובר לטיפול ספא מפנק ומרגיע באחוזת התענוגות שבלב יערות הכרמל- יחד אתכם או במועד המתאים להם.

 

פורסם בקטגוריה יערות הכרמל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.