אחוזת יערות הכרמל – המקום שבו נעתקות המלים מהפה…

 

אחוזת יערות הכרמל

המקום שבו נעתקות המלים מהפה…

יש מקומות שהם שם דבר לרוגע ולהנאה. אחוזת יערות הכרמל, אחוזת בריאות וספא, מהווה את המקום האידיאלי לחוות חוויית אירוח מושלמת לגוף ולנפש. במקום מבודד, בתוך יער עבות, כמו באגדות, ממתינה לכם טירה קסומה, שבה תוכלו למלא את המצברים הגופניים והנפשיים שהשגרה רוקנה אותם. שם גם תוכלו למלא ולהעשיר את מצבורי השמחה ואנרגיית החיים שאותה שגרה רוששה.

ייחודו של המלון הוא בשירותי הספא המיוחדים שבו, המוענקים ברמה ובשירות בינלאומיים. האוויר צח וצלול- השקט כבר כלול – הנוף מרשים. חוויית האירוח מפנקת ומהנה אבל היא גם בריאה ומועילה. הערך המוסף של אחוזת יערות הכרמל היא לא רק בטיפולים ובעיסויים הרבים המוצעים ומוענקים בה אלא גם בסדנאות הבריאות המגוונות המתקיימות במקום, רכישת הרגלי אכילה בריאה, נכונה ומאוזנת, בסדנאות האכילה המפורסמות המתקיימות במקום, מסעדה המגישה מטעמים בריאותיים.

אחוזת הרוגע והשלווה

האחוזה היא מקום אידיאלי לנוח ולהתפנק, בסביבה שמשחררת אתכם מעול ומועקה של לחצים ומתחים. לחילוץ העצמות תוכלו לערוך טיולים בסביבה, לשחות להנאתכם בבריכה החיצונית והפנימית. זה המקום ליהנות מפסק זמן איכותי. הזמנת מקום באמצעות אתר האחוזה תזכה אתכם בהנחה משמעותית. מועדון הלקוחות יאפשר לכם להיוודע און ליין בכל עת שבה מתקיים יערות כרמל מבצע.

המקום מהווה מתחם נופש ואירוח המתאים מאין כמוהו לקיום ימי כיף וגיבוש לצוותים ולקבוצות, לעובדי מפעלים ולחבורות שונות- צעירים מבוגרים. האפשרות לשלב מגוון פעילויות פנאי ונופש, סדנאות, הרצאות, ספורט, ספא ופינוק מהווה שילוב מיטבי המאפשר ליהנות מההיצע העשיר המוצע במקום, עם לינה או בלעדיה.

 

בחודשי האביב והקיץ מציעה אחוזת יערות הכרמל מבצע, או, אם לדייק- מבצעי אירוח אטרקטיביים במיוחד. שווה לעקוב בקפידה און ליין אחרי המבצעים המוצעים שיאפשרו לכם לבלות באחוזה מלכותית קסומה במחיר שווה לכל כיס. בילוי נעים!

 

פורסם בקטגוריה יערות הכרמל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.