אחוזת יערות הכרמל – גם לכם מגיע להתפנק

 

אחוזת יערות הכרמל

גם לכם מגיע להתפנק

יש בתי מלון עם חמישה כוכבים אבל יש בתי מלון שאין די כוכבים בשמים כדי לדרג אותם באופן שיבטא לא רק את איכותם אלא בעיקר את ייחודם. דירוג רב-כוכבי אין סופי הוא דירוגו של בית מלון אחוזת יערות הכרמל.

כל מה שמענג ומפנק את הגוף ואת הנפש מוצע וזמין לכם באחוזה המרהיבה והקסומה, שבה השקט לא רק אופף אתכם אלא מחלחל אליכם וחודר אל הרקמה התת- עורית, נמסך בכם כמו שיקוי, טובע אתכם בצלמו ובדמותו, בחותמו.

זה המקום לשכשך בבריכה ובג'קוזי, ליהנות מעיסוי, מארוחה טובה, משינה עמוקה, מכל מה שכלול באחת מאחוזות הספא היותר משובחות בישראל בכלל וברשת מלונות ישרוטל בפרט.

מוקפים ביער ירוק, בלב שמורת טבע, יכולים האורחים ליהנות משפע סדנאות ופעילויות שמעניקות ערך מוסף בריאותי שלא יסולא בפז. הסדנאות לא רק חווייתיות אלא מעשירות את משתתפיהן במידע ובידע שעשוי לסייע להם לחיות אורח חיים בריא שיארך את שנותיהם וישביח את איכות חייהם.

אחוזת יערות הכרמל מבצע לאביב ולקיץ

לבד מההצעות המפתות והמבצעים המוצעים עם בוא האביב והקיץ, תוכלו לקבל הנחה נוספת של 5% אם וכאשר תזמינו ותבטיחו את מקומכם באמצעות אתר האחוזה ברשת האינטרנט. באתר תוכלו גם להתוודע אל מגוון הסדנאות והפעילויות המתקיימות נון-סטופ במשל כל שעות היום- באולם הספורט ( חוגים שונים) ובבריכת השחייה ( שיעורי שחייה ושחייה חופשית להנאתכם) חוגי ספורט ואמנות, סדנאות, הרצאות, מופעי נגינה ועוד.

הדובדבן שבקצפת

לא אחת דווקא בקלישאות החבוטות ובדימויים השחוקים מגולמות ומקופלות האמיתות הכי מדויקות. בתוך אחוזת יערות הכרמל אכן טמונים דובדבנים: סוויטות מרהיבות עם מרפסת שממנה נשקף הנוף המרהיב של יערות הכרמל. בסוויטה תיהנו מהפינוקים של המלון, לרבות מגוון סרטים ללא תשלום, פינת קפה עם מכונת אספרסו ועוד.

רבים מהאורחים שפקדו בראשונה את האחוזה נשבעו לשוב אליה ואכן, רבים מהם מהווים את הגרעין הקשה של האורחים הקבועים הבאים מדי שנה – ואף פעמים אחדות במהלכה- כדי לעצור את מרכבת הזמן המאיצה ולוקחים פסק זמן איכותי מהנה ומפנק. אתם מוזמנים להצטרף?

 

 

 

פורסם בקטגוריה יערות הכרמל במבצע. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.